Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Към началната страница

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за партьорство от фестивал и нужда от помощ  (Прочетена 405 пъти)
d.vasilev
любител

Публикации: 1

« -: 26 Септември 2017, 19:32:46 »

Здравейте,

казвам се Димитър Василев и като фен на документалистика с интерес съм следял, а и възползвал от вашите заслуги (закоето скромно благодаря). Сега се обръщам се към вас с предложение за партньорство. Част съм организационниия екип на Международния фестивал на етнографския филм. Това е фестивал за документални филми с антропологическа насоченост. Предстои 7мо издание, като отново го организираме с популяризаторска цел, входа е свободен и феста  се  изпълнява на добровони начала.
Ето повече за нас тук: https://ifefsofia.wordpress.com.
 Темата ни тази година е Into the Spirit World, като пристигнаха доста интересни продукции от цял свят за шамани и лечители, религиозен синкретизъм, връзки със света на духовете и т.н. Филмите разказват за медиатори и религиозни култове от Перу, Венецуела, Китай, Камерун и др. Ние правим преводите на филмите, но имаме нужда от помощ при тайминаренето. Ето и в детайли нещата - филмите са 11 с обща продължителност 600 мин. и ще сме готови с преводите до 15.10. Фестивалът започва на 14.11, така че има около месец време за таймиране. Ако имате интерес и време заповядайте, за нас ще е удоволствие
Активен
milenski
Колибар
колибковец
Публикации: 3063

ॐ असतो मा सद्गमय

« Отговор #1 -: 27 Септември 2017, 10:45:44 »

Здравейте!

Мога да направя тайминг на един филм, а ако имам време, ще направя и два.
Когато сте готови, най-лесно ще е да качите филма и превода в dox.abv.bg и да ми изпратите линковете.
Ако имате скриптове, английски субтитри или нещо подобно, добре е да качите и тях, защото може да са от помощ.

Поздрави!
Активен

All matter is merely energy condensed to a slow vibration.
We are all one consciousness experiencing itself subjectively.
There is no such thing as death. Life is only a dream
and we are the imagination of ourselves.
                                                                                              Bill Hicks

Каквото е било, то е и сега
и каквото пак ще бъде
вече е било някога преди...

be
колибар преводач
омагьосан
Публикации: 107

« Отговор #2 -: 29 Септември 2017, 09:22:28 »

И аз бих се заела с тайминга на 3-4 филма.
Активен
lubo-piten
колибар преводач
кандидат колибковец
Публикации: 459

« Отговор #3 -: 29 Септември 2017, 22:07:31 »

И аз имам възможност да работя по въпроса - като начало ми се ще да видя един филм на какво дередже е Smiley
Бих следвал същия метод и указанията на milenski, относно начина на комуникация.
Активен

"Когато всички разумни обяснения се изчерпят, каквото остане, колкото и невероятно да изглежда, трябва да е истината." - Артър Конан Дойл

*** В света на думите всичко е възможно. ***
amigo_max
майстор колибар
колибковец
Публикации: 629

« Отговор #4 -: 01 Октомври 2017, 22:57:13 »

Като виждам какъв отклик има този призив за помощ, как да не се включа и аз.
Още повече, че тези теми в миналото сериозно ме вълнуваха, та им бях посветил и време за преводи.

Ще съм на линия. 11 филма, колко му е...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: