Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Към началната страница

Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: kolibka.com - v. beta 0.01  (Прочетена 12384 пъти)
vanyo
зяпач
Колибар
колибковец
Публикации: 3122

« Отговор #15 -: 13 Август 2004, 15:03:56 »

Цитат на: "piton4eto"
Цитат на: "milenski"
Цитат на: "valeri_ab"
vanyo, ако дадеш на някой друг ключовете от колибката, аз ще отстъпя инициативата за внос и рипване на нови филми на някой друг мераклия също. Както се казва - път на младите.

Е може ли питонека да види такова предложение и да "не се навре между шамарите?!"  lol  lol  lol  lol

Питонек, да разбираме ли, че ти си следващата, която ще зарежда колибката с пресни филми от Амазон.ком?

oops, май верно се набутах между шаманите...аааа, т.е. шамарите  lol  lol Абе не знам дали ще качвам аз нови филми, щото от банката ми казват, че нещо авоарите ми ги гони тотална липса.

Нали знаеш вица дето казали на 10 сантиметровото човече: "Я разкажи майна, когато беше в Африка как напсува шамана" Cheesy
Активен

piton4eto
щур питон
кандидат колибковец
Публикации: 290

« Отговор #16 -: 13 Август 2004, 15:06:27 »

Цитат
Нали знаеш вица дето казали на 10 сантиметровото човече: "Я разкажи майна, когато беше в Африка как напсува шамана" Cheesy

Не го знам, но върло подозирам, че ще ми го разкажеш  lol  lol

piton4eto`s EDIT:
Цитат
По-съществената част вече я разказах. Останалото са подробности, които настройват слушателя да се запита защо човечето не е в нормален ръст.

eeeй ама от бъзик не разбираш  Tongue  Tongue  :wink:
Активен

vanyo
зяпач
Колибар
колибковец
Публикации: 3122

« Отговор #17 -: 13 Август 2004, 15:22:28 »

Цитат

Не го знам, но върло подозирам, че ще ми го разкажеш  lol  lol

По-съществената част вече я разказах. Останалото са подробности, които настройват слушателя да се запита защо човечето не е в нормален ръст.
Активен

s01o
търсач
майстор колибар
кандидат колибковец
Публикации: 353

« Отговор #18 -: 15 Август 2004, 18:42:04 »

Obnovena do gorespomenatata versia! AXAXA!
Активен

[/url]
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: