Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Към началната страница

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Питане относно сайта който правя от 100 години!  (Прочетена 6057 пъти)
s01o
търсач
майстор колибар
кандидат колибковец
Публикации: 353

« -: 18 Ноември 2004, 19:59:41 »

Я погледнете тук  и кажете дали субтитрите за серийните филми да са в един архив или да са си така както са в момента?!
Значи проблема за момента е че скрипта немога всеоще да го накарам да  дисплейва по дакажем "10 items per page" -  и стават много дълги списъците с линковете!
Предполагам че до седмица ще го фикс-на този бъг но за сега това е положението!
Та идеята ми е дали всичките субтитри да речем за СОSМОS, който е 13 серии да са така по-отделно или да са в едно архивче!
BTW - ако някой иска да хелпне с индексирането на контента - е добре дошъл! Smiley  Tongue

P.S:
Ето ви и по-сбит вариант
тук
Активен

[/url]
Kwatee
Колибааааар!!!

колибковец
Публикации: 2209

« Отговор #1 -: 18 Ноември 2004, 21:35:03 »

so1o, БРАВО за това, което си направил - последния път, когато гледах сайта не можеше да се сравнява с това (въпреки че както и ти сам си знаеш има още неща да се правят)!  Cheesy

А по въпроса ти: може би е по-добре да са си отделно, защото, най-вероятно, хората няма да си свалят наведнъж всичките филми, а ще си свалят филм плюс субтитри, после евентуално следващия филм и следващите субтитри... Най-добре би било, според мен, да се цъка на COSMOS, и да се отварят отделните епизода, но това е по-сложно, а ни знам дали е възможно.
Активен

s01o
търсач
майстор колибар
кандидат колибковец
Публикации: 353

« Отговор #2 -: 19 Ноември 2004, 10:37:04 »

Цитат на: "Kwatee"
so1o, БРАВО за това, което си направил - последния път, когато гледах сайта не можеше да се сравнява с това (въпреки че както и ти сам си знаеш има още неща да се правят)!  Cheesy

А по въпроса ти: може би е по-добре да са си отделно, защото, най-вероятно, хората няма да си свалят наведнъж всичките филми, а ще си свалят филм плюс субтитри, после евентуално следващия филм и следващите субтитри... Най-добре би било, според мен, да се цъка на COSMOS, и да се отварят отделните епизода, но това е по-сложно, а ни знам дали е възможно.

Цитат на: "Kwatee"
Само да добавя, че ще е още по-добре, ако се добавят и имената на сериите, за тези, които имат такива (както е и случая с The Blue Planet), защото от опита ми с торентите съм забелязал, че хората не теглят еднакъв брой пъти различните части.  :wink:

...Виж в категория "Природа" !!!
Редактирано! Smiley
Активен

[/url]
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: