Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Към началната страница

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: The Secret KGB UFO Files  (Прочетена 8758 пъти)
falcon
запленен
**
Публикации: 63

« -: 17 Февруари 2012, 22:02:57 »

Поемам ангажимента да направя субтитри и за двете части. Разполагам и с бг аудио на филма от vbox7, т.е. превода ще да е като да плуваш, но със спасителна жилетка Smiley Както и да е, при това положение въпросът ми е да почвам ли със субтитрите или да не се окаже че няма нужда от тях?
Активен
falcon
запленен
**

« Отговор #1 -: 26 Март 2012, 20:40:39 »

сега ги мернах и определено тайминга им лееко накуцва Wink има места където нарочно съм ги оставил да се показват преди започването на речта, но има още какво да се желае, нещо, което не мога да кажа за ancient warriors, където въпреки че има някоя и друга грешчица, тайминга е много добре направен.
Това което ме поставя в недоумение е че моето качество на субтитрите по същество не се различава от 90% от всички субтитри в сайта. Embarrassed
Активен
falcon
запленен
**

« Отговор #2 -: 26 Март 2012, 22:52:04 »

Не че не съм ги "мервал" след като съм ги направил. Просто като че ли ги виждам по един начин от subtitle workshop и по съвсем друг от плеъра. А и като ги преглеждам, въпреки това се получават дупки - места които пак съм пропуснал. Напълно съм съгласен за "допълнителните екстри", за тези предните за Намиб дори още повече. Но такива екстри са нужни за по-голямата част от субтитрите, и едва ли други ще се занимават да ги правят Wink
Не може всичко да е перфектно нали?
Активен
falcon
запленен
**

« Отговор #3 -: 26 Март 2012, 22:55:24 »

И още веднъж съжалявам по-рано че се обадих. Като въобще не става въпрос дали съм бил прав или не, след като ми се изясни че е доста трудна работата със субтитрите това въобще не е от значение...
Активен
falcon
запленен
**

« Отговор #4 -: 16 Май 2012, 13:54:56 »

Не ми отваря файла от програмата за субтитри. Пише ми за някаква грешка access violation at adress 022220 in module нещо си, а плеъра го отваря, какво да правя?
Активен
falcon
запленен
**

« Отговор #5 -: 03 Януари 2013, 20:01:13 »

Това със 120-те дни ме обезпокои Wink
Е, някакви предложения?
Да изтегля някоя друга версия или програма за субтитри?
« Последна редакция: 03 Януари 2013, 20:13:18 от falcon » Активен
falcon
запленен
**

« Отговор #6 -: 13 Януари 2013, 19:12:44 »

Пробвах и с друга версия на SubtitleWorkshop пак не се зарежда филма през програмата. Нет ще имам най-вероятно до края на месеца и ми се щеше да ги направя тия субтитри, така де да свърша нещо полезно Smiley
Активен
vojda
майстор колибар
колибковец
Публикации: 661

« Отговор #7 -: 13 Януари 2013, 22:37:20 »

Може би нямаш видео кодеци.  Качи си някое ffdshow или K-Lite Codec Pack . Плеъра, който използваш сигурно е с вградени кодеци и затова там ти тръгва нормално.
Дано да съм прав.
Успехи
Активен
falcon
запленен
**

« Отговор #8 -: 14 Януари 2013, 19:42:41 »

Така е, прав беше Smiley 10х
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай