Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Към началната страница

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: (2012) Resonance - Beings of Frequency  (Прочетена 4844 пъти)
instinct
колибар преводач
кандидат колибковец
Публикации: 197

a.k.a. whatever

« -: 15 Януари 2013, 23:30:25 »

Пу за мене!
 Grin
Активен

В сегашното време хората не гледат вече нито безполезната честност, нито излишната чистота, нито пияната правда.
Мъдростта е парата, вярата е дебело прасе, надеждата е пълната гуша…
Едно време и аз имах нещастие да мисля, че честността стои по-високо от шкембето и от гражданските приличия,
но дълговременната опитност и здравият разум ме увериха, че вътрешната красота не струва ни пребиена пара.
amigo_max
майстор колибар
колибковец
Публикации: 633

« Отговор #1 -: 16 Януари 2013, 08:58:41 »

Много добро филмче, нали?! Да не би, да си му намерил субтитри? Щото дикторът имам малко говорни дефекти та аз не дочувам/не разбирам тук-там... жена ми, която профешънъл в тази област, ако го чуе, вероятно би казала: Ей, откъде ги намират тези, бе!?  Grin
Обаче инак е направен добре, и по съдържание и по форма. Два пъти го гледам... до средата  Huh? щото все искам да му отделя "специално време и внимание" и все го почвам в 11... ама днес, днес вече...!

По този повод: Circadian clock/rhythm и Cryptochromes - прочетох/разбрах какво са, но как се превеждат?
« Последна редакция: 16 Януари 2013, 09:04:58 от amigo_max » Активен
lubo-piten
колибар преводач
кандидат колибковец
Публикации: 479

« Отговор #2 -: 16 Януари 2013, 14:07:52 »

УСПЕХ, instinct-е!!! Wink
Активен

"Когато всички разумни обяснения се изчерпят, каквото остане, колкото и невероятно да изглежда, трябва да е истината." - Артър Конан Дойл

*** В света на думите всичко е възможно. ***
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: