Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Към началната страница

Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Awakening As One ~ Armageddon ~ The War Within  (Прочетена 13706 пъти)
eses
интересуващ се
*
Публикации: 45

« Отговор #15 -: 03 Септември 2013, 22:32:12 »

ааааа не, няма да стане така. С SW ще го правя една година.Не може да се гледа филма на един прозорец,да се следи времето до стотни,да се слуша текста,да се копира текста от друг прозорец и в трети прозорец -програмата да се задава и време и текст и после да се окаже я че текста е много, я че си се разминал с някви стотни и прочие проблеми.
Вероятно филма които съм свалила не е във формата който е нужен за VSS.Може ли да кача някъде филма и да видите в него ли е проблема и дали на вас ви прави аудио файл в VSS?
Активен
eses
интересуващ се
*

« Отговор #16 -: 03 Септември 2013, 22:57:26 »

Мисля ,че разбрах какъв е проблема. Понеже свалих филма от тубата, размера на филма е 74 мб, за филм час и 5 минути.Вероятно заради това не ми работи с VSS.  Evil Иначе ако има желаещи ето тук съм го качила http://dox.bg/files/dw?a=12f05f0f77 пробвайте дали ви прави аудио файл.
Иначе ми е в пъти по лесно в един txt файл да си сложа текста,да си го разделя на около 70-80 символа и после да му слагам времена,от това което правя в момента.
« Последна редакция: 03 Септември 2013, 23:15:33 от eses » Активен
vojda
майстор колибар
колибковец
Публикации: 578

« Отговор #17 -: 03 Септември 2013, 23:20:02 »

eses   Това за което си дала линк към Dox е файл
Awakening As One ~ Armageddon ~ The War Within [HD].avi.webm    Smiley  Като се махне разширението ".webm " остава файла Awakening As One ~ Armageddon ~ The War Within [HD].avi , а това е филм в avi формат, но само 4 минути и 10 секунди.  Wink  Има си картина и звук. Не зная от къде ги видя тези 1 час и 5 минути  Smiley
Активен
eses
интересуващ се
*

« Отговор #18 -: 03 Септември 2013, 23:33:14 »

Еми евалата ми.Филма е толкова и толкова ми показва и плеара,само,че аз не съм стигналa до 4 минути субтитри и за това не съм видяла,че се е изтеглил само 4 мин   Evil А това ави,сега ще ми се посмеете но аз му сложих това разширение,за да видя дали ще тръгне на vss и като не тръгна пак,съм забравила да го изтрия.Абее въобще аматьорска история,то си го пише под аватара,нали. Embarrassed
Активен
lubo-piten
колибар преводач
кандидат колибковец
Публикации: 457

« Отговор #19 -: 03 Септември 2013, 23:38:33 »

Слушай сега,

1. Този файл, дето си го качила в DOX-а е калпав - в момента свалям същия филм от тубата в HD формат и той е с размер 981 МВ... Трябва ти програма от рода на DownloadHelper за да сваляш нормално от Y-Tube - това е приставка (Add On) към мозилата и се сваля от тук - https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-downloadhelper/
Добре е да свалиш варианта "720p" (след като си инсталираш DownloadHelper-а)- по-малък е.

2. Проблемът с "Audio 0" съм го имал и аз преди време - виж тази тема - http://kolibka.com/smf/index.php?topic=8835.0 -  тогава съм се оправил чрез преинсталация на кодеците... но в случая проблемът може да идва от скапания файл.

3. Като тествам сваления от тубата файл ще ти кажа дали с него всичко е ОК.
« Последна редакция: 03 Септември 2013, 23:40:06 от lubo-piten » Активен

"Когато всички разумни обяснения се изчерпят, каквото остане, колкото и невероятно да изглежда, трябва да е истината." - Артър Конан Дойл

*** В света на думите всичко е възможно. ***
eses
интересуващ се
*

« Отговор #20 -: 03 Септември 2013, 23:45:39 »

Супер,ако го и качиш за да го изтегля,за да мога да продължа с започнатото,ще е прекрасно.Защото превода от 28 страници е почти готов,а аз със тайминга съм на 0.Днес ми пратиха половината превод и предполагам,че другата половина ще е готова до края на седмицата.Аз в момента правя следното.Пейстнах текста в един тхт файл и на око го разделям,около 70-80 символа,че после да ми е поне по лесно,щото той си е на уорд,цели 16 страници дотук.Като разбира се се стремя да е разделен след препинателни знаци и по смисъл.Предполагам,че после когато правя тайминга,ще има допълнителни корекции по текста,но поне малко да се улесня.Ето ви и пример за да кажете добре ли е така:

От зората на човечеството , безброй култури по света са имали пророчества и сказания
предсказващи време, когато една епична финална битка между силите на светлината и тъмнината ,
ще унищожи земята и когато на победоносните сили ще бъдат дадени правомощия
да бъдат владетели над една нова реалност .И макар че за мнозина, тази битка може да изглежда
като легендарно подплатени истории , има и такива , които вярват, че последната битка ни предстои
и че Армагедон наистина е започнал.
и тн,като после мисля да направя следното.Всеки един ред,го отделям и помецду им слагам номера на субтитрите и времето.

1
00:00:07,000 --> 00:00:16,000
Не трябва да си мислите , че съм дошъл да донеса мир на земята ;
Не съм дошъл да донеса мир, а меч . Матея 10:34

2
00:00:20,000 --> 00:00:34,000
Армагедон
Войната в нас

3
00:00:49,000 --> 00:00:55,000
От зората на човечеството , безброй култури по света са имали пророчества и сказания

4
00:00:53,500 --> 00:00:58,000
предсказващи време, когато една епична финална битка между силите на светлината и тъмнината , ще унищожи земята

5
00:00:58,500 --> 00:01:03,000
и когато на победоносните сили ще бъдат дадени правомощия да бъдат владетели над една нова реалност

6
00:01:04,000 --> 00:01:08,000
И макар че за мнозина, тази битка може да изглежда като легендарно подплатени истории

7
00:01:09,000 --> 00:01:12,000
А ако всичко проработи с тези програми,просто ще копи пействам всеки един ред.
  Undecided

« Последна редакция: 03 Септември 2013, 23:51:30 от eses » Активен
eses
интересуващ се
*

« Отговор #21 -: 03 Септември 2013, 23:53:11 »

Цитат
1. Този файл, дето си го качила в DOX-а е калпав - в момента свалям същия филм от тубата в HD формат и той е с размер 981 МВ... Трябва ти програма от рода на DownloadHelper за да сваляш нормално от Y-Tube
Ами точно с нея свалях и аз тоя филм,но явно както казваш някви кодеци трябва.
Активен
lubo-piten
колибар преводач
кандидат колибковец

« Отговор #22 -: 04 Септември 2013, 00:02:11 »

Виж сега какво става... нещо вариантът "720р" е скапан в тубата - и аз тегля само някакви парчета от него. ЗАТОВА: Изтегли с DownloadHelper-а варианта "1080р - MP4" -  аз го изтеглих и VSS съвсем нормално си прави WAV (PICK) файла - работи с него... И тия работи, дето ги обясняваш, ги забрави - на много грешен път си... Имай търпение и ще оправим работата чрез VSS.

П.С. Не мога да ти кача филма, защото е над 1 ГБ - DOX-ът има ограничение до 1 ГБ.
« Последна редакция: 04 Септември 2013, 00:04:03 от lubo-piten » Активен

"Когато всички разумни обяснения се изчерпят, каквото остане, колкото и невероятно да изглежда, трябва да е истината." - Артър Конан Дойл

lubo-piten
колибар преводач
кандидат колибковец

« Отговор #23 -: 04 Септември 2013, 00:11:57 »

В момента се опитвам да направя файла по-малък от 1 ГБ и да го кача в DOX-а...

Междувременно вариантът "720р" тръгна нормално от тубата (свалянето)...значи проблемът е бил временен - опитай се да изтеглиш него.
« Последна редакция: 04 Септември 2013, 00:16:13 от lubo-piten » Активен

eses
интересуващ се
*

« Отговор #24 -: 04 Септември 2013, 00:28:13 »

Много ще ме зарадваш ако успееш да го смалиш под 1гб,защото за да свалям отново програми и филми,ще загубя още половин ден,като онзи ден.Мъжа ми ще изперка като види колко програми съм свалила покрай тези субтитри,той се връща след 3 дни и ми се иска да не съм омазала съвсем компютъра.Щото на всичкото отгоре заради някакъв диск,компютъра блокира и не ти е истина от тогава как го пускам, постоянно с диск уиндоуз 7 в сд-то и след доста натискане на ентер,иначе не можел да прочете ц-то.Въобще не е за разказване,че ставам за смях.  Huh?
Активен
lubo-piten
колибар преводач
кандидат колибковец

« Отговор #25 -: 04 Септември 2013, 00:49:17 »

Сега ти качвам в DOX-а варианта "720р" - той е 597 МБ.Само почакай...
Активен

lubo-piten
колибар преводач
кандидат колибковец

« Отговор #26 -: 04 Септември 2013, 00:55:51 »

Ето линка:

Файл : Awakening As One ~ Armageddon ~ The War Within [HD]-1.mp4
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=f8ba8db311
Активен

eses
интересуващ се
*

« Отговор #27 -: 04 Септември 2013, 01:05:25 »

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ златен си,много ти благодаря  kiss
Активен
lubo-piten
колибар преводач
кандидат колибковец

« Отговор #28 -: 04 Септември 2013, 01:07:44 »

Сега ще ти направя едно видео как се работи със скрипт чрез Text Pipe на VSS. Но ще изчезна оттук, защото трябва да затворя всички програми на компа си...
 Wink
Активен

eses
интересуващ се
*

« Отговор #29 -: 04 Септември 2013, 01:20:08 »

Добре,направо си супер.Филмчето е цяло и всичко би било идеално,ако имаше 1 аудио,но пак ми показва,че няма аудио.Затова,че кажи кви кодеци трябва да сваля.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: